Зручностям, які пропонує собачий готель Urban Mutts, можуть навіть позаздрити люди. Там пропонують акупунктуру, масаж та рейки. Є кімнати для сну, оснащені світлодіодним підсвічуванням та спеціальними піднятими ліжками, а також спа-центр, де проводять процедури для нігтів і вмивання. Номери в готелі обслуговуються цілодобово.

До теми Скільки разів на день потрібно вигулювати собаку

Про створення готелю

  • Заснував такий фешенебельний готель для тварин Баррі Каракостас.
  • Гуляючи зі своїм ротвейлером Лео, він зустрічався з іншими любителями тварин.
  • Баррі почав бігати зі зграєю собак по лондонських парках і помітив, що він і собаки ставали здоровішими та щасливішими.
  • Чоловік захопився розумінням психології тварин та тим, що потрібно для оптимізації їхнього психічного та фізичного благополуччя.
  • Тож він вирішив заснувати готель та клуб денного догляду, місією якого було б зробити міських собак щасливішими та здоровішими.

Каракостас каже, що звичайні розплідники, які переважно розташовані в сільській місцевості, не розуміють усіх потреб міських собак.

Собаки, які переважно живуть в місті, повинні там і залишатися. Їм потрібна послідовність, оскільки вони не розуміють, чому переходять з одного місця в інше,
– каже власник собачого готелю.


Засновник готелю для собак Баррі Каракостас / Фото urbanmuttshotels

Скільки коштує перебування в готелі

За добу перебування в собачому готелі власники тварин платять 70 фунтів стерлінгів, це майже 2700 гривень. Триденне перебування коштує 180 фунтів, а за тиждень треба викласти 350 фунтів стерлінгів.


У собачому готелю тваринам роблять різні процедури / Фото urbanmuttshotels


Собак також тренують / Фото urbanmuttshotels

Послуги включають дитячий садок, тренування, заняття фітнесом, а також догляд.


В готелі собак вигулюють / Фото urbanmuttshotels


Тварини проводять достатньо часу на свіжому повітрі / Фото urbanmuttshotels

Собаки можуть перебувати в Urban Mutts до трьох місяців у так званому таборі для сну. Тож власники, які вирушають у тривалу поїздку, можуть бути спокійні, знаючи, що їхні улюбленці в чудових руках і мають найкращий догляд.


Кожна собака має окремий номер / Фото urbanmuttshotels


Номери обслуговують цілодобово / Фото urbanmuttshotels


Для готелю зробили спеціальні ліжка / Фото urbanmuttshotels