Собаку, якого назвали Доу Доу, господарі взяли із собою у мандрівку. Проте на одній із автозаправок чотирилапий непомітно вискочив з авто.

Важливо Особливості харчування собак малих порід: який корм обрати для улюбленця

Про те, що Доу Доу зник, господарі дізналися вже вдома. З моменту, коли вони востаннє його бачили, минуло приблизно 7 годин.

Наступного дня сімʼя вирушила шукати собаку на автозаправці, де здогадалися, що його випадково забули. Понад 2 години вони оглядали місцевість і опитували перехожих, але чотирилапого ніхто не бачив. Згодом вони ще кілька разів поверталися, проте усі пошуки були марними.

Господарі вже не вірили, що зможе повернути Доу Доу. Вони сподівалися, що хоча б якась добра людина підбере його та піклуватиметься.


Доу Доу / Фото Qianjiang Evening News​

Проте через місяць на порозі їх будинку зʼявився загублений домашній улюбленець. Собаці вдалося знайти свій дім, який розташований за 60 кілометрів, від місця, де його забули, та безпечно дібратися. Проте він був брудний та дуже виснажений.

Читайте також Як ретривери допомагають пацієнтам лікарень швидше одужати: фотодоказ методу

Доу Доу одразу нагодували та покупали. Він дуже схуд, проте не отримав жодних травм. Тепер його очі знову сяють, адже любляча родина поруч.