Чим особливе харчування маленьких собак

Собаки малих порід мають дуже швидкий метаболізм. Саме тому їм потрібне особливе харчування, яке буде відповідати такому обміну речовин.

Крім того, вони щодня мають багато активностей та спалюють велику кількість калорій, які допомагають їм підтримувати життєві функції та температуру. Це необхідно враховувати, аби під час харчування улюбленець отримував відповідну норму білків і жирів.

Важливо, аби господарі слідкували за порціями та дотримувалися правил, які вказує виробник на упаковці та рекомендує ветеринар.

Ще однією особливістю корму для собак малих порід це – розмір гранул. Відповідно той, який виготовлений для крихіток, відрізняється від того, який дають великим домашнім улюбленцям. Усе це зроблене з урахуванням будови та розміри щелепи.

Також господарям при виборі харчування, варто враховувати розмір, вік та породу собаки. Важливо, аби корм був з усіма необхідними поживними речовинами, які допоможуть зробити улюбленця здоровим, щасливим та грайливим.

Вдалим вибором буде спеціальна лінійка PURINA ONE®, яку адаптували для собак малих порід, що важать менше, ніж 10 кілограмів.


Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

Повноцінне харчування у вигляді ніжних маленьких крокетів та шматочків – відповідає потребам та смакам собаки. А комбінація вітамінів і антиоксидантів в кормі Purina ONE® допомагають підтримувати імунну систему.

Фахівці Purina® ретельно працюють над раціонами, спеціально адаптованими для малих собак. Вони враховують усі потреби, аби в результаті отримати якісний продукт. Завдяки цьому господарі можуть не переживати за домашнього улюбленця, а радіти часу, який можна провести зі своєю собакою.