Тянь-шанській ведмедиці, на ім'я Христина, було 27 років. У притулку вона провела останні 6 років свого життя, однак здоров'я було підірване через попередні умови утримання. На жаль, "Домажир" зараз переживає втрату своєї найстаршої резидентки.

Читайте також Чотирилапі, яких врятували на Херсонщині: видали книгу про неймовірний порятунок тварин

У притулку "Домажир" померла найстарша ведмедиця

Христина була звільнена з "лап" мандрівного цирку, де утримувалася в жахливих умовах. Тварину водили містами на ланцюгу.

Нещасну істоту 20 років змушували виступати у цирках, ресторанах, водили на повідці містами для реклами. Христина перебувала в темному фургоні при спекотних температурах під час "сезону вистав", а у лютий зимовий мороз – жила в маленькій хатинці поруч з рибним господарством в місті Українка.

На щастя, її випробування закінчилися у 2017 році, коли втрутилася команда благодійного фонду "Чотири лапи". Волонтери врятували її та надали безпечну домівку у ведмежому притулку "Домажир".

Ця мила ведмедиця мала численні проблеми зі здоров'ям:

  • артроз тазостегнового суглоба,
  • дегенеративні зміни в зап'ясті лівої передньої лапи,
  • захворювання печінки,
  • катаракту в лівому оці,
  • праве око було видалено через глаукому – вона була майже повністю сліпа.

У ведмежому притулку "Домажир" померла найстарша ведмедиця / Фото Ведмежий Притулок Домажир

Попри те, що Христина була найстаршою мешканкою притулку та страждала від майже повної сліпоти, любила активно проводити час, особливо насолоджуючись купанням у басейні.

Вона запам'ятається всім нам як приклад стійкості і, завдяки своєму унікальному вигляду, як одна з найчарівніших ведмедиць, яких ми коли-небудь врятували,
— написали зоозахисники.

У "Домажирі" Христина прожила чудових шість років. Але останнім часом ведмедиця часто хворіла, і, на жаль, притулку довелося її "відпустити".

В Києві у смітнику знайшли маленького кролика та червоновуху черепаху

Нещодавно в Києві відбулася рятувальна операція, під час якої крихітного кролика та незвичайну червоновуху черепаху виявили у смітнику. Зусилля зоозахисників привели до вдалого порятунку цих безпорадних створінь, яких безсердечно викинули недобросовісні власники.

Дівчинка черепашка і хлопчик кролик тепер на кураторстві команди зоозахисників. Їх вже оглянув лікар, тваринки повністю здорові та готові їхати в нові сім'ї.