Джерело: інстаграм Pets and people

Існує певний неписаний кодекс для власників собак, що регулює прогулянки з улюбленцями. Цих правил повинні дотримуватися усі – і тоді прогулянки стануть веселими й безпечними.

Це цікаво Вперше в історії: у Білому домі тепер живе собака з притулку

Дотримуйтеся правил вигулу тварин


Собаки будь-якого розміру повинні гуляти на повідку / Фото Pixabay

Самостійно вигулювати собаку можна тільки дітям старше 14 років. Заборонено вигулювати тварин у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Під час прогулянки в місті собака повинна перебувати на повідку. А тварини великих розмірів і небезпечних порід – на повідку та в наморднику. Вигулювати собак без повідка можна тільки на спеціально обладнаних майданчиках.

Пам'ятайте, що відповідальний власник завжди одягає на собаку нашийник з жетоном, де вказаний номер телефону. Якщо собака загубиться, небайдужі люди зможуть повернути її вам.

Прибирайте за собакою


Прибирання за собакою демонструє відповідальність власника / Фото Pixabay

Власники повинні прибирати за собаками скрізь, навіть на майданчиках для вигулу. Це чудове правило добросусідства – екскременти вашого пса не будуть заважати дітям, псувати зовнішній вигляд міста та екологію.

Подбайте про безпеку собаки та оточуючих


Не залишайте собаку в зачиненій машині, особливо в теплу пору року / Фото Pixabay

Не відпускайте собаку з повідка у місцях, що не призначені для цього. У жодному разі не залишайте тварину чекати вас біля магазину чи під'їзду. Також категорично заборонено залишати собаку в машині – тварина може отримати тепловий удар і навіть загинути.

І, звісно, ніколи не відпускайте тварину на самовигул.

За темою Як зробити будиночок для собаки: поради з фото та відео