Водії американської доставки UPS організували акцію, яка має навчити сусідських собак, що поштарі – це не злодії, а друзі. З доброзичливими песиками поштарі фотографуються – світлини публікують на сторінці в інстаграмі та фейсбуці UPS Dogs.

Читайте також Особливості харчування собак малих порід: який корм обрати для улюбленця

На сторінках розміщено безліч фото працівників компанії та неймовірних домашніх улюбленців, які радо зустрічають нових людей.

Водії доставляють пакунки цілий день. Протягом кожного дня листоноші зустрічають багато собак, більшість із них доброзичливі, а деякі не дуже. Коли дозволяє час, поштарі фотографують і надсилають на сторінку світлини песиків,
– йдеться в описі сторінки у фейсбуці.

Песики люблять спілкуватися з доброзичливими поштарями / Фото UPS Dogs

Чарівні фотографії показують, як поштарі обіймаються з собаками, радіють зустрічам з чотирилапими та навіть показують своїх домашніх улюбленців, які їздять з листоношами у справах.

Нашим підписникам подобаються фотографії та розказані історії, оскільки ми ділимося своєю любов’ю до цих особливих стосунків із цими милими створіннями,
зазначили в адміністрації доставки.

Що відомо про сторінку поштарів та тварин?

Як у фейсбуці, так і в інстаграмі, акаунти UPS Dogs з’явилися у 2013 році. За 8 років проєкти стали дуже популярними – в інстаграмі поштарі мають майже 700 тисяч підписників, а в фейсбуці – майже 2 мільйони.

Поштарі дружать із песиками / Фото UPS Dogs

Поштарі дружать із песиками / Фото UPS Dogs

Поштарі дружать із песиками / Фото UPS Dogs