Алісія Кастро не змогла покинути кролика, який опинився на вулиці. Тварину вона знайшла біля свого будинку й захотіла спіймати, адже вже активно наступали заморозки.

Цікаво Вологий корм у харчуванні кота: які позитивні зміни спостерігатимуть господарі

Дівчина вирішила, що звіра потрібно заманити в клітку, але для цього він мав до неї звикнути. Саме тому Алісія 4 дні провела з ним на вулиці, не забуваючи, залишати йому їсти та пити.

Дивіться відео: як Алісія рятувала кролика

Попри те, що на вулиці температура була трохи вище нуля, дівчина постійно виходила з дому до кролика. Найважчим був 3 день. Алісія зізналася, що тоді її переповнював розпач й вона готова була здатися.

Проте їй допомогли люди, які радили, як заманити кролика та завоювати його довіру. Крім того, їй дали клітку, адже в перші дні вона намагалася зловити його рушником. Нарешті, кролик потрапив у пастку Алісії, а тоді до затишного й теплого дому.

Читайте також Загублена кішка прибігла на голос маленької господині: відео возз'єднання

Спочатку дівчина хотіла віддати кролика добрим людям та обдзвонювала Товариства захисту тварин. Проте його ніхто не хотів брати, а всі зоопритулки були переповнені.

Алісія дуже хотіла залишити кролика у себе, проте перешкодою була її кішка Кікі. Попри це все, вона вирішила залишити пухнастого у себе. Наразі дівчина працює над дружбою кролика та кішки.