Усі господарі хочуть тільки найкращого для своїх котів, а їжа – один з основних факторів, адже якісне харчування є запорукою гарного здоров’я. Засвоєння та поглинання всіх поживних речовин з їжі допомагають Вашому коту підтримувати стан здоров’я на високому рівні.

Саме тому супер-преміум бренд пропонує різні смаки та текстури, а також гарну якість продукту.

Чому краще обирати корм "супер-преміум":

  • Кращий склад.
  • Вища якість та натуральність продуктів, з яких його виробляють.
  • Більше білка, який так необхідний котикам.
  • Чим вища якість сировини, з якої виготовляють корм, тим менше проблем зі здоров'ям буде у тварини у майбутньому.

Вологий корм повинен покривати базові потреби улюбленця: вагу, вік, спосіб життя, індивідуальні потреби – все це потрібно враховувати. Наприклад, не можна годувати дорослих котів кормом для кошенят і навпаки.

Плюси вологих кормів

1. У них більше вологи, тому вихованець отримуватиме достатньо води. Це потрібно враховувати, адже коти схильні до хвороб нирок і за своєю натурою мало п'ють.

2. Вони привабливіші та смачніші, особливо для вибагливих улюбленців. Сухий корм може швидко набриднути, тому для різноманітності можна додавати до основного раціону ще й вологий.

3. Вологі раціони мають структуру, яка максимально схожа на натуральну їжу. Саме тому котикам він подобається більше, ніж сухий корм.

4. В паучах PRO PLAN® використовуються різні види білків: яловичина, лосось, тріска, індичка.

5. Представлені різні текстури для особливо вибагливих вихованців: мус, шматочки в паштеті, шматочки в підливі.

6. Консерва PRO PLAN® – готовий повнораціонний корм, який не вимагає додаткової дачі вітамінів і мінералів.

У відео ви можете побачити різновид пропозицій Pro Plan:

Які ще є переваги вологих кормів:

  • Збільшення обсягу споживання води.
  • Зниження щільності сечі.
  • М'яка текстура для чутливих ясен.
  • Сприяє підтриманню ситості.
  • Виведення волосяних грудочок.


Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

Особливості харчування котів

Важливо пам'ятати, що при змішуванні сухого та вологого треба використовувати лише однакові бренди кормів. Змішування різних може призвести до проблем зі шлунково-кишковим трактом тварини.

Також треба суворо дотримуватися добової дози корму, щоб не викликати ожиріння або виснаження котика. Краще розбивати на 3 – 4 прийоми їжі.

Не можна залишати вологий корм у мисці кота більш ніж на пару годин. Через високий вміст білка і вологи там починають розмножуватися бактерії. Це також може призвести до проблем шлунково-кишкового тракту після поїдання такого корму.

Зберігати відкритий вологий корм треба тільки в холодильнику та не більше, ніж 24 години. При цьому годувати ним кота треба при кімнатній температурі.

Важливо памʼятати, що вологий корм – це не основна їжа котика. Краще використовувати його задля того, аби зробити улюбленця щасливим та урізноманітнити його харчування.