Поліція 30 кілометрів гналася за страусом ему, який втік з ферми

Страус злякався шуму будівельних робіт біля його будинку в Гаррімані, перестрибнув через двометровий паркан і втік. Його власник Гаррі МакКінні почав шукати свого вихованця через оголошення в соціальних мережах.

Дивіться також Ніхто не встоїть перед попкорном: лось увірвався до кінотеатру, щоб перекусити

Йому одразу почали надходити повідомлення про місцеперебування птиці, очевидці підкріплювали свої слова відеодоказами. МіМу був помічений біля різних визначних пам'яток міста, ресторанів, а потім його почала переслідувати поліція.

Погоня почалася на швидкості 30 кілометрів на годину, потім страус прискорився до 64 кілометрів на годину. Три поліцейські машини їхали за птахом понад 30 кілометрів, після чого правоохоронці схопили ему.

Коли МіМу повернули додому, він знову втік і знову був спійманий поліцією. Власник страуса збільшив висоту паркану до 2,7 метра, щоб його вихованець був у безпеці.

Як відбувалася погоня за птахом: дивіться відео

У Канаді ведмідь заліз в автомобіль і випив 69 банок газованої води

У Канаді ведмідь проник в автомобіль і випив ящик газованої води. Він також пошкодив авто жінки.

Шерон Розел прокинулася близько третьої години ночі після того, як її собака почав гавкати за вікном. Жінка вирішила подивитися, що відбувається, і не повірила своїм очам, коли побачила великого чорного ведмедя в її машині!

Вона спостерігала, як ведмідь почав відкривати банки з безалкогольними напоями та випив 69 із 72. Слід зазначити, що тварина не торкнулася лише дієтичного газованого напою.