У Канаді ведмідь заліз в авто і випив 69 банок газованої води

Шерон Розел прокинулася близько третьої години ночі після того, як її собака почав гавкати за вікном. Жінка вирішила подивитися, що відбувається, і не повірила своїм очам, коли побачила великого чорного ведмедя в її машині!

Дивіться також Ніхто не встоїть перед попкорном: лось увірвався до кінотеатру, щоб перекусити

Розел розповіла, що того дня вона купила коробки з лимонадом для свого невеликого фудтраку. Жінка подумала, що одну ніч банки із содовою можуть побути в її машині. Однак це дуже необачне рішення, адже, як каже сама Розел, ведмеді вже вламувалися в її автомобіль за крекерами.

Він був у досить добрій формі, але він був голодний, і це була моя помилка. Щоправда, я ніколи не думала, що з банки через скло машини може пахнути шипучкою,
— сказала Розел.

Вона спостерігала, як ведмідь почав відкривати банки з безалкогольними напоями та випив 69 із 72. Слід зазначити, що тварина не торкнулася лише дієтичного газованого напою.

Тварина пошкодила авто жінки

Ведмідь був дуже неохайним, після нього вся машина Розел була у липких плямах, а на сидіннях залишилися помаранчеві сліди.

Жінка збиралася продати товар, але тепер їй доведеться закуповувати його заново, а ще ремонтувати пошкоджену ведмедем машину, зокрема дах та вікна.

Цікаво, що наступної ночі ведмідь знову повернувся, думаючи, що, можливо, йому пощастить вдруге. Втім, Розел усвідомила свою помилку і відігнала машину заздалегідь.

Ведмідь-ласун влаштував собі бенкет о 3 ночі: дивіться відео