Поліцейське піклування, або як патрульний подбав про вороненя

Вороненя голосно каркало та не могло літати. Поряд з ним не було інших птахів. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Одеської області.

Читайте також Від них відмовилася мати: в екопарку біля Полтави вигодували сервалів

Днями під час патрулювання міста увагу наших патрульних привернув маленький птах. Безпорадне вороненя голосно каркало та не могло літати та могло стати легкою наживою для вуличних тварин,
– йдеться у повідомленні.

Патрульні обстежили навколо територію та не виявили поблизу дорослих ворон, які могли б захистити пташеня. Тоді поліцейський Юрій Пасічник спочатку напоїв вороненя водою, а потім відвіз у зоопарк.

Врятованого птаха передали орнітологам, тепер його життю нічого не загрожує.

Поліцейські закликали не бути байдужими до тварин, приходити на допомогу тим, хто цього потребує.

Як патрульний рятував вороненя: дивіться відео

Українські моряки врятували кошеня

На судні в трюмі, завантаженому металолом, опинився несподіваний пасажир – маленьке кошеня. Воно дивом вижило під час навантаження величезної кількості важких сталевих конструкцій у порту, з тряскою та сплющуванням, та багатоденного шляху з Ізраїлю через Туреччину до українського Ізмаїла.

Маля охрестили Шекелем, його відгодували та відмили. Пухнастий виявився дуже веселим і грайливим, і швидко привчився до лотка з тирсою. Хвостатого мореплавця просять забрати у добрі руки, оскільки звірятку не місце на судні.