Пінгвін був представником виду Аделі, що живе тільки на Антарктичному півострові. Це за 3 тисячі кілометрів від Нової Зеландії.

Читайте також З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

"Спочатку я подумав, що це м'яка іграшка, проте раптом пінгвін поворухнув головою. Тоді я зрозумів, що він справжній", – пригадав Гаррі Сінгх.

Він зазначив, що пінгвін виглядав змученим і не міг зайти у воду. Тоді чоловік вирішив зателефонувати рятувальникам, переживаючи за життя птаха.

Фахівець з реабілітації пінгвінів Томас Стрек повідомив, що пінгвін був голодний та зневоднений. Тому його напоїли та нагодували рибним смузі.

Маршрут пінгвіна
Шлях, який подолав пінгвін / Фото The Guardian​

Крім того, він запропонував повернути птицю до Антарктиди військовим літаком. Проте у Департаменті охорони навколишнього середовища йому відмовили. Як результат, пінгвіна випустили в бухту, сподіваючись, що він сам зможе потрапити додому.

Відомо, що це вже 3 схожий випадок в історії країни. Пінгвінів цього виду знаходили тут у 1962 році та 1993 році.

Цікаво Рятувальники вдягають смугасту форму, щоб доглядати за зебреням-сиротою: милі фото

Чому пінгвін міг потрапити до Нової Зеландії

Зоолог Філіп Седдон зазначив, що поява пінгвінів Аделі в Новій Зеландії може свідчити про проблеми морської екосистеми через зміни клімату. У зв'язку з нагріванням риба пливе в інші води, а птахи долають великі відстані, щоб знайти їжу.

Дивіться відео про пінгвіна: