Чихуахуа Еріку, якій 3 роки, волонтери знайшли на вулиці. Собака мала закривавлені лапи, а тіло все було в кліщах. Коли її привезли до ветеринара, виявилося, що чотирилапа має ще й ракову пухлину.

Цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Кліщі заразили собаку ерліхозом – це тяжка хвороба, яка вражає білі кров'яні тільця. Вона знижує захисні сили організму, відкриваючи доступ до різноманітних інфекцій. Після лікування цієї хвороби, медики додали ще й щотижневі сеанси хімієтерапія, щоб зменшити пухлину.

Поки Еріка проходила лікування, вона жила у прийомній сімʼї, де про неї піклувалися. Собака стійко терпіла всі процедури та була спокійною. Здавалося, вона розуміє, що їй хочуть допомогти. Знадобилося понад 4 місяці безперервного догляду, аби лікарі сказали: "Еріка увійшла до ремісії".


Свято для Еріки / Фото San Diego Humane Society​

Коли собака одужала, всі хто допомагав під час лікування, вирішили зробити вечірку на честь Еріки. Спекли печінковий торт, встромили в нього іменинну свічку та одягли святкові шапочки.

Важливо Миє та вичісує: 11-річний хлопчик допомагає покинутим собакам знайти новий дім

Після цього волонтери оголосили, що собаці можна шукати справжню сімʼю. Вже через тиждень зʼявилися охочі забрати Еріку. Тепер собака щаслива у люблячій родині.

Це може вас зацікавити: чому важливо прибирати за собаками