Втім, песик має підприємницьку жилку і вирішив не повертати купюру. Курйозний момент власниця собаки зняла на відео, і воно швидко потрапило у тренди тіктоку.

Зверніть увагу Собаки можуть допомагати лікувати людей: у чому особливості каністерапії

Песик забрав 5 доларів

Героєм ролика став австралійський вівчар Діппер. Останні кілька місяців, як розповідають власники, у нього з'явилася погана звичка – голосний гавкіт перед сном.

У нього досить м'який характер як для австралійської вівчарки, але інколи він зухвалий і впертий,
– розповіла хазяйка Діппера Джеймі Фенн.


Діппер – милий песик із Канади / Фото з інстаграму DIPPER_THEAUSSIE

Одного вечора він ніяк не міг влягтися спати і безперервно гавкав. Тоді хлопець Джеймі запропонував йому 5 доларів, аби він замовк. Песик чемно взяв у пащеку купюру і не відпускав. Звісно, гавкати він перестав, але хазяйка зрозуміла, що це надто дорогий спосіб досягнення тиші.

Діппер був дуже схвильований своїми грішми і не бачив причин повертати їх. Господарі не могли перестати сміятися над тим, наскільки песик був втішений здобиччю. Він стрибав з грошима у пащі, аж поки зрештою батьки не змогли перехитрити його.

Нам вдалося обдурити його незабаром після закінчення відео. Ми не хотіли, щоб він почав їсти своє нововиявлене багатство,
– сказала Фенн.

Чому собаки можуть багато гавкати

Джерело: Кінологічний навчальний центр

  • Гавкіт – це спосіб спілкування песиків з людьми. Зазвичай собаки починають гавкати, коли хочуть привернути увагу або про щось попередити.
  • Зазвичай собаки гавкають коли: відчувають страх, охороняють, хочуть гратися чи сумують.
  • Видів гавкоту є чимало. До того ж кожен улюбленець проявляє свої емоції у власний спосіб. Як легше навчитися його розрізняти, читайте за цим посиланням.