Песик Майло породи ньюфауленд-пудель, англійською – Newfypoo. Усі інші цуценята з його роду були середнього розміру.

Це цікаво Лабрадудль: як і для чого схрестили лабрадора і пуделя

Майло – песик-гігант

Коли Майло почав рости, його хазяйка Ніна Ейлінг неабияк здивувалася: вона не очікувала, що він виросте настільки великим. Зараз Майло важить 44 кілограми і має заввишки 1 метр 60 сантиметрів.

Він є знаменитістю містечка Шорхем-Бай-Сі у Західному Сассексі. Його добре знають у місцевому пабі: якщо Майло ставить лапи на стійку, то стає заввишки із барменами.


Майло в барі – постійний "клієнт" / Фото із The Sun

Ті ж, хто його бачать вперше, не можуть просто пройти повз.


Майло дещо тісно в авто / Фото із The Sun

Люди, які ніколи не бачили його, виглядають абсолютно приголомшеними. Вони приймають його за чоловіка в ведмежому костюмі або кажуть, що це Чубакка,
– розповідає хазяйка Майло.

Хто такий Чубакка?

Це персонаж кіносаги "Зоряні війни" з племені вукі. Чубакка – механік на космічному кораблі Гана Соло "Тисячолітній Сокіл". Він гуманоїд і має зріст понад 2 метри, покритий густою бурою шерстю.

Дані з Вікіпедії

Ніна інколи втомлюється відповідати на запитання про його вагу і зріст. Жартома вона навіть роздрукувала для Майло пояснювальну табличку: "Я ньюфаупо. Мені близько одного року. І я не знаю, чи я виросту ще більшим".


Майло-гігант і сам не знає, чи буде ще більшим / Фото із The Sun

Втім, незважаючи на свій розмір, Майло є добрим і абсолютно не агресивним. Він із задоволенням йде до незнайомців і ніколи не нападає на менших собак. А менші собаки – це усі інші, яких він зустріне на своєму шляху.