Конкурс на звання кращого собаки серед депутатів щороку проводить організація The Dogs Trust. Участь беруть ті депутати, які висувають свого улюбленця в номінацію. Обирають найкращого судді і користувачі в інтернеті.

Дізнайтеся Чому корисно приходити на роботу з домашніми улюбленцями: досвід компанії Purina®

Вів'єн – найкраща собака у парламенті Великої Британії

Еймесс висунув свою улюбленицю на це звання, зазначивши, що вона надзвичайно потішна і дружня. Він розповідав, як його улюблена бульдожка приходить до нього щоранку і приносить свою іграшку.

Якщо я почуваюся пригніченим, собака піднімає мені настрій, оскільки їй завжди приємно мене бачити, і він змушує мене посміхатися,
– написав він у номінації за кілька тижнів до загибелі.

Організація, яка проводить щорічну нагороду, заявила, що Вів'єн стала належним переможцем "у пам'ять про сера Девіда Еймесса, відданого любителя тварин". Трирічний французький бульдог отримав підтримку як суддів конкурсу, так і десятків тисяч користувачів, які через інтернет віддали за неї свій голос. Деякі суперники за титул закликали любителів собак підтримувати Вів'єн замість своїх власних песиків.

На нагородженні Вів'єн супроводжували депутати-консерватори Ендрю Розінделл і Марк Франсуа. Вони сказали, що їм дуже сумно, що песика веде не Девід.

Ніхто не любив тварин, як Девід, і ніхто не любив свого собаку, як Девід. Я відчуваю сильний смуток від того факту, що я буду супроводжувати Вів'єн на нагородженні, а не він,
– сказав Розінделл.

Погляньте Янгол-охоронець для коал: за що нагородили сміливого собаку з Австралії

Еймесс боровся за права тварин

Еймесс був відомий у Вестмінстері та у своєму виборчому окрузі любов'ю до тварин. Згідно з його вебсайтом, він проводив кампанію, щоб припинити випробування продуктів на тваринах, боровся з нелегальною торгівлею тваринами та боровся за припинення розведення цуценят.

Він виступав проти винищення борсуків і був одним з небагатьох депутатів, які виступали за заборону полювання на лисиць. Вбитий депутат часто був суддею на місцевих виставках собак і підтримував місцеві благодійні організації тварин.

Головне про депутата парламенту Британії Девіда Еймесса

  • Девід Еймес – член парламенту від Консервативної партії – трагічно загинув 15 жовтня у Великій Британії.
  • Політика кілька разів ударили ножем в методистській церкві під час його зустрічі з виборцями.
  • Після перших слідчих дій правоохоронці визначили вбивство Еймесса як теракт.
  • Еймесс був членом парламенту майже 40 років – з 1983 року. У нього залишилися 5 дітей.
  • Нападника вже затримали: ним виявився 25-річний виходець із Сомалі.