Патрон допоміг відбудувати зруйнований притулок на Київщині

Вольєри зазнали значних пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів, але завдяки ініціативі Укрпошти та відомому українському псу Патрону їх реконструйовано, що забезпечить безпечніші умови. Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Читайте також У Кривому Розі після ранкового удару постраждали тваринки: яка доля пухнастих

Відбудова притулку відбувалася за гроші, що зібрали від продажу марок Укрпошти, на яких зображений пес Патрон.

Завдяки вашим донатам, коли Ви купували та купуєте марки з Патроном, фонд Укрпошти та KSE зміг допомогти відбувати вольєри для наших чотирилапих друзів. Дякуємо ще раз всім Вам ну і, звісно, Патрону!
— написав Смілянський.

Зазначимо, що марка "Пес Патрон" була випущена наприкінці серпня 2022. Вона стала першою офіційною благодійною маркою країни.

Такий вигляд має марка з Патроном / Фото з відкритих джерел

Хто такий пес Патрон?

Пес Патрон — український собака-винюхувач вибухівки, талісман Державної служби з надзвичайних ситуацій. Здобув велику популярність за часів повномасштабної російсько-української війни.

За даними ДСНС, до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами. Торік пес Патрон став директором департаменту комунікацій UAnimals. Він допомагає тваринам в Україні та збирає пожертви для їхнього порятунку.

До слова, у липні пес Патрон потрапив під обстріл. На сторінці собаки-зірки розповіли, що інцидент стався під час розміновування поблизу Балаклії, що у Харківській області.