Після російського нападу зазнали травм чотирилапі істоти. Що з тваринками – дізнайтеся далі!

Читайте також Допоможе безпритульним тваринам знайти домівку: у Києві запустили чат-бот TinPet

У Кривому Розі постраждали тваринки

Після російської атаки по Кривому Розі сьогодні вранці у ветеринарну клініку екстрено госпіталізували одну собаку, яка отримала травму щелепи під час інциденту.

Мужнє цуценя, на ім'я Тедді, виявило непохитну відданість своїй господині, попри жахливі вибухи він не відходив від неї. Тедді настільки налякався вибухів, що вдарився у двері у відчайдушній спробі знайти захист.

Тим часом старша собака, яка мешкала неподалік, також зазнала страждань, почувши вибухи. Цей собака, перебував у межах свого двору, і був так само збентежений раптовим нападом.

Від удару по Кривому Розі постраждали і тварини / Фото СВОЇ

Що відомо про вибух: коротко

  • Вибух пролунав у Кривому Розі 22 серпня близько 5:30, є задимлення. У деяких районах міста зникли світло та вода, утім, подекуди електрика повертається.
  • У деяких районах міста спостерігаються збої в роботі електротранспорту. Проте спеціалізовані команди наполегливо працюють над швидким усуненням цих тимчасових незручностей. Місцева адміністрація прагне ефективно впоратися з ситуацією, і оновлюватиметься в міру надходження нової інформації.
  • Голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак повідомив, що попередньо постраждала 1 людина. Чоловікові надали допомогу, лікуватиметься амбулаторно. У нього порізане обличчя. Пошкоджено 20 приватних будинків і лінія електропередач.
  • Місцеві ЗМІ показали наслідки ракетного удару 22 серпня по Кривому Рогу.