У Києві запустили чат-бот TinPet

Завдяки чат-боту притулки для тварин зможуть поширювати інформацію про своїх підопічних, що спростить прилаштування тварин. Наразі він працює в тестовому режимі, тому через технічні особливості один користувач може завантажити лише 3 анкети.

Читайте також Несуть небезпеку для тварин: які іграшки краще оминати стороною

В адміністрації поінформували, що для того, щоб скористатись чат-ботом, необхідно знайти його в Telegram, вписавши в пошук @TinPet_bot. Після цього потрібно зареєструватись і створити акаунт для пошуку тварини або домівки для неї.

Зазначається, що працювали над проєктом представники комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". У відомстві вважають, що цей чат-бот має спростити шлях тварини до нової домівки. Адже знайти тварину відповідно до своїх побажань стане легше, а це запорука того, що більшість із них отримають прихисток.

Основний спосіб розв'язання проблеми безпритульних тварин у столиці – це комплекс заходів, зокрема, вилов тварин, їхня стерилізація і подальше прилаштування в родину, на що й спрямовано чат-бот,
– заявили в КМДА.

Водночас у КП КМЛВМ планують покращувати сервіс, тому закликають користувачів залишати відгуки про роботу чат-бота на електронну пошту: knifeach@gmail.com

У Києві запустили чат-бот TinPet для прилаштування тварин / Фото UnSplash

У Києві тестують сервіс пошуку перетримки для тварин

У столиці в тестовому режимі почав працювати сервіс пошуку перетримки для тварин. Завдяки йому власники домашніх тварин, волонтери та опікуни безпритульних тварин можуть знайти тимчасовий прихисток для своїх підопічних. На сервісі доступний пошук низки й інших послуг.

Проєкт "єКуточок" реалізували фахівці комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Поки що платформа працює в тестовому режимі, проте зареєструватися на ній вже можна. Окрім послуги перетримки, у сервісі "єКуточок" можна знайти або запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо.