У Києві тестують сервіс пошуку перетримки для тварин

На сервісі доступний пошук низки й інших послуг. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Зауважте Біля Трускавця помітили червонокнижного бурого ведмедя: закликають бути обачними

Проєкт "єКуточок" реалізували фахівці комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Поки що платформа працює в тестовому режимі, проте зареєструватися на ній вже можна.

Користувачі можуть створити акаунт двох типів:

  1. для тих, хто шукає тимчасовий притулок для тварини;
  2. для тих, хто може його надати.

За словами виконувачки обов'язки директорки КП "КМЛВМ" Наталі Мазур, сервіс створено через високий попит на послуги перетримки тварин:

До нас часто звертаються кияни із запитом на тимчасову перетримку. Це і волонтери, і опікуни, і власники домашніх улюбленців, які не мають, де залишити їх на кілька днів, вирушаючи у справах чи у відпустку. Тому ми вирішили створити сервіс "єКуточок"...,
– пояснила вона.

За словами Мазур, наразі сервіс працює в тестовому режимі, тому дуже важливим є зв'язок від користувачів, щоб зробити "єКуточок" максимально зручним та функціональним.

У Києві тестують сервіс пошуку перетримки для тварин

У Києві тестують сервіс пошуку перетримки для тварин / Фото puppyhero.com

Користуватись сервісом можуть не лише фізичні особи, а й ветеринарні клініки, притулки, громадські організації.

Що ще пропонує сервіс?

Окрім послуги перетримки, у сервісі "єКуточок" можна знайти або запропонувати послуги з вигулу собак, догляду та годування тварин тощо.

Також власники, опікуни чи волонтери зможуть через сервіс замовити додаткові послуги для своїх підопічних, наприклад, професійну фотозйомку, дресування, ветеринарний супровід та інше.