У ПАР левиця врятувала з річки двох своїх малюків

Один із таких моментів потрапив на відео в заповіднику Сабі-Санд, ПАР. Мабуть, левиця просто вирішила влаштувати екскурсію своїм малюкам по бурхливій річці, втім, все ледь не обернулося трагедією.

Цікаво У довжину понад 20 сантиметрів: в Австралії знайшли "гігантського" павука – приголомшливі фото

На записі видно, як одне з левенят пливе до матері, але в останній момент його забирає потужним плином. Левиця кидається за ним. Відважній матері вдається наздогнати своє дитинча, зловити його зубами і витягнути на берег.

Так само довелося вчинити й з другим непосидою, який поліз у водойму.

Зрештою мокрі левенята щасливо подолали річку, що розлилася. А туристи були вражені материнським інстинктом левиці, яка без вагань кинулася на порятунок дитинчат, ризикуючи власним життям.

Як левиця витягла дитинчат з річки: дивіться відео

В Африці крокодил вкрав у туристів холодильник

У Південній Африці туристи вирушили на пікнік в заповіднику Рітспруіт. В певний момент їхньої трапези серед дикої природи непомітно підкрався крокодил. Рептилія, мабуть, дуже зголодніла, тому вирішила приєднатися до пікніка. Втім, вона була вкрай нахабною, адже вкрала у туристів холодильник з напоями.

Водночас, коли тварина повільно підійшла до групи людей, вони відступили на безпечну відстань до своєї машини. На щастя, ця пригода обійшлася без жертв та постраждалих.