2 великих пси провалилися у підвальне приміщення закинутого сараю. Тварини просиділи кілька днів, поки їм на допомогу не прийшли вінницька волонтерка Катя Христич та рятувальники.

Актуально Підтримують та опікуються долею покинутих тварин: важливі зобовʼязання компанії Purina®

Спершу місцева мешканка зателефонувала волонтерці Каті й повідомила, що до підвалу потрапило цуценя. Катя приїхала до сараю, і у світлі ліхтарика побачила, що це не маленький, а дорослий пес.

Коли на місце прибули рятувальники, з'ясувалося, що до ями впали 2 собаки.


Спершу в ямі побачили тільки одного собаку / Фото Каті Христич

Ситуацію ускладнило те, що біля песиків увесь час сиділа їх подруга – третя собака. Вона кидалася на рятувальників і не давала допомогти своїм друзям.


Біля собак сиділа подружка / Скриншот з відео

Охоронниці дали снодійне, і тільки після того в підвал зуміли опустити драбину. Нею волонтерка спустилася донизу.

Дівчина обійняла одного собаку, а рятувальники схопили її за одяг і витягнули на поверхню. Так врятували й другого песика.

Обидві собаки були великими, але, на щастя, виявилися не травмованими. Вони дуже зраділи своєму порятунку та одразу побігли по своїх справах,
– розповідає волонтерка.


Рятувальники, які допомогли визволити псів / Фото Каті Христич

До теми Понад 13 годин чекав на допомогу: як пес не дав альпіністу замерзнути в горах

Як у Вінниці врятували собак: дивіться вражаюче відео

Собака плив річкою Дністер 10 кілометрів, щоб знайти господаря: дивіться відео


Текст повідомлення:

Вінниця! Щиро дякую співробітникам МНС за сьогоднішній порятунок 2 собачок, які потрапили у пастку, провалившись в підвальне приміщення закинутого сарайчика. Бідолахи просиділи там кілька днів без їжі і води.
Складність ситуації полягала ще й в тому, що біля отвору в підвал сиділа третя собака – їх подружка, яка кидалася на чоловіків і не давала можливості допомогти постраждалим.
Отже, охоронницю довелося нейтралізувати, за допомогою снодійного. Потім, співробітники МНС спустили драбину. Потрапивши в підвал, я обійняла першу собачку руками, намагалась підняти. МНС-ники вхопили мене за одяг та за плечі і підняли, разом з собакою. Потім, так само, ми витягли другого песика. Обидві собаки були великими, але, на щастя, виявилися не травмованими. Вони дуже зраділи своєму порятунку і одразу побігли по своїх справах.
Щиро дякую цим небайдужим чоловікам за швидку і професійну спец. операцію по порятунку песиків! Низький уклін їм за роботу! Прошу всіх інших людей, які побачать тваринку в біді, не здаватись без бою і докладати максимум зусиль для надання допомоги! Як бачите, інколи це вдається зробити з допомогою співробітників спец. служб!