За тривалу історію Purina® змогла стати фахівцем у своїй сфері. Здобуті знання компанія обʼєднала в лінійках різноманітних кормів для тварин. Наприклад, Purina Pro Plan, Gourmet, Dog Chow, Cat Chow, Friskies, Felix.

Цікаво Вологий корм у харчуванні кота: які позитивні зміни спостерігатимуть господарі

Усі вони розроблені професіоналами, які дбають, аби домашні улюбленці отримали необхідні поживні речовини. Саме вони допомагають пухнастикам залишатися здоровим та енергійним.


Зображення може відрізнятися від зовнішнього вигляду продукту

Які досягнення Purina® у 2021 році

Кожного місяця Purina® передавала корм в притулки для тварин у всеукраїнських масштабах. Не забула й про новорічні подарунки.

Напередодні зимових свят Purina® разом з благодійним фондом Happy Paw, який опікується долею безпритульних котиків та песиків, влаштували неймовірний сюрприз Гостомельському притулку для тварин.

Песики отримали у подарунок одну тонну сухого корму. Так Purina® вирішила підтримати притулок та подарувати чотирилапим свято.

Згідно з програмою "Ситий старт", у 2021 році 22 котики та 66 песиків з притулку "Best Frends" змогли знайти нову люблячу сімʼю. А разом з тим, ще й смачний та корисний корм на перший час.

Відповідно до проєкту "Один вдома", щомісяця Purina® допомагала 29 самотнім пенсіонерам, надсилаючи корм для їх домашніх улюбленців. Разом у цих літніх людей мешкало 65 котів та 18 собак.

Фонд "Happy Paw" за підтримки Purina® провели освітньо-виховні заходи щодо проєкту “Біоетика”. У 2020 – 2021 роках було подаровано 1409 настільних ігор, які допомагають виховувати у дітей гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Які зобовʼязання компанії Purina® щодо продукту

  • Знаходити інноваційні рішення для поліпшення здоров'я та добробуту домашніх тварин.
  • Надавати доступну інформацію про продукти Purina®.
  • Видалити штучні барвники з продукції Purina®.
  • Сприяти зниженню ризику ожиріння домашніх улюбленців.
  • Покращити екологічні характеристики Purina®.

Адопція домашніх улюбленців

Компанія Purina® неодноразово доводила, що піклується про тварин. Ще однією ознакою – є турбота про покинутих чотирилапих.

Щороку тисячі собак та котів залишаються самотніми, без люблячої сімʼї та теплого дому. На жаль, їх кількість постійно тільки зростає.

Саме тому Purina® бере участь у чисельних партнерських акціях та проєктах, які спрямовані на те, аби допомогти безпритульним тваринам. Наприклад, забезпечує центри адопції кормом та підтримує відповідні заходи. Серед них освітні кампанії стосовно переваг та відповідальності щодо адопції домашніх улюбленців.

Своїм прикладом Purina® закликає людей не бути байдужими та допомагати тваринам. Усі охочі можуть забрати чотирилапого до затишного дому або підтримати фінансово. Разом із Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам Happy Paw кожен може врятувати маленьке життя.