Департамент парків і відпочинку Нью-Йорка опублікував у Twitter відео, на якому дельфіни стрибають у воді в парку Старлайт. У відомстві зазначили, що візит дельфінів – добре, оскільки це ознака здорових водних шляхів міста.

Дивіться також В Австралії знайшли ропуху-гіганта: отруйна "Тоадзілла" шокувала розмірами

На думку працівників Департаменту, морські ссавці запливли до міста у пошуках риби.

Це правда — цього тижня в річці Бронкс помітили дельфінів! Це чудова новина – вона показує, що зусилля з відновлення річки як здорового середовища існування, які тривали десятиліття, працюють. Ми вважаємо, що ці дельфіни природним чином знайшли шлях до річки в пошуках риби,
йдеться у повідомленні.

Вчений із Товариства охорони дикої природи Говард Розенбаум підкреслив, що дельфіни виглядали здоровими. Вони не були у тяжкому стані, як подумали деякі.

Дельфіни у річці Бронкс: дивіться відео

Зазначається, що це перший випадок, коли цих тварин бачили в річці Бронкс з 2017 року.

Департамент порадив охочим на власні очі побачити дельфінів переконатися, що їм комфортно, дати вільний простір і не турбувати зайвий раз.

У Британії скасували новорічний феєрверк заради моржа

У місті Скарборо в графстві Норт-Йоркшир Великої Британії скасували новорічний феєрверк через моржа, який вирішив відпочити в порту міста.

Місцеві фахівці з дикої природи попросили не турбувати моржа, щоб не зашкодити його психіці. За їхньою оцінкою, він здійснив зупинку, перебуваючи в "подорожі на північ".