Морж вирішив перепочити в порту, а місто скасувало феєрверк

Тварина прибула туди в п'ятницю 31 грудня і зібрала навколо себе юрби містян. Місцеві фахівці з дикої природи попросили не турбувати моржа, щоб не зашкодити його психіці. За їхньою оцінкою, він здійснив зупинку, перебуваючи в "подорожі на північ".

Читайте також Якщо морози – сплять довше: на Прикарпатті прокинулися бурі ведмеді

Ми ухвалили рішення скасувати сьогоднішній новорічний феєрверк за порадою служби порятунку морського життя британських дайверів через прибуття моржа Тора в гавань. Є побоювання, що шоу може завдати шкоди ссавцю,
– прокоментував рішення голова міської ради Стів Сіддонс

Фахівець із Всесвітнього фонду дикої природи Род Дауні сказав журналістам, що він, швидше за все, пливе назад у рідну Арктику. У Скарборо, як припускають захисники природи, він вирішив перепочити кілька днів, перш ніж плисти далі.


В англійському містечку новорічний феєрверк скасували заради моржа / Фото РА

Місто в Британії скасувало новорічний феєрверк, щоб не турбувати моржа, який вирішив перепочити в порту / Фото із соцмереж

Експерти кажуть, що це, мабуть, взагалі перший випадок появи моржа, жителя Арктики, в Йоркширі, на узбережжі Північної Англії.

Імовірно, це та сама тварина, яка була помічена на узбережжі Хемпшира на початку грудня, а до того – в Нідерландах і Франції. Люди вже навіть дали йому прізвисько – Тор.