Від полотен до стін, і навіть власний батько й кіт, не застрахований від творчості дитини. Один із таких курйозних моментів потрапив на відео.

Дивіться також Застигла як перед здобиччю: королівська бенгальська тигриця попозувала на камеру в Манграх

Котик у шоку від творчості дитини

Не кожному пухнастому вихованцеві така ідея може сподобатися. І це чудово видно по герою з відео – його шокована мордочка показує увесь спектр емоцій від побаченого.

Кіт в прямому сенсі нажаханий ситуацією, адже дівчинка не пошкодувала власного тата, тож, очевидно, що чотирилапий теж може потрапити до рук художниці.

Наступна... моя черга?
– кумедно підписали відеоролик.

Котяче побоювання стало ще більш відчутним після усвідомлення, що він може стати наступною мішенню. Чотирилапий зціпенів від страху, адже його блискуча шерсть створена для комфорту і краси, а не для мистецтв.

Як це було: дивіться відео

У Британії кішка встановила рекорд з найгучнішого муркотання у світі

Кішка, на ім'я Белла, побила рекорд з найгучнішого муркотання домашньої кішки. 14-річну кішку внесли до Книги рекордів Гіннеса. Вона досягла муркотіння 54,59 децибела, це приблизно така ж гучність, як звук кипіння чайника, і не надто далеко від звуку пральної машини.

Щоб забезпечити оптимальну якість запису, представник Книги рекордів і спеціальний звукорежисер майстерно обгорнули Беллу спеціальною звукоізоляційною тканиною. Потім вони встановили свій спеціальний шумомір, який тримали на відстані одного метра від Белли та одного метра над землею. Під час запису кішка зручно влаштувалася у своєму улюбленому ліжку, й отримувала багато погладжувань від свого власника.

Попри те, що Белла побила рекорд за найгучнішим муркотінням домашньої кішки, титул рекорду за найгучнішим муркотінням домашньої кішки й досі належить двом іншим котам, Смокі та Мерліну.