"Найпотворніший" пес став красенем

Гізмо став справжнім джентльменом з бездоганною стрижкою та чудовими манерами. Фотографії приголомшливого перевтілення опубліковано на платформі Reddit.

Читайте також "Другий Лессі": собака врятував життя господарю, який помирав на віддаленій дорозі

У притулку довелося його поголити, бо шерсть було жахливо заплутаною. Довго переконувала свого чоловіка, що насправді песик дуже милий, бо він казав, що це найпотворніший собака у світі,
— згадує авторка допису.

Приголомшливе перевтілення Гізмо
Приголомшливе перевтілення Гізмо / Фото Reddit

Фотографії жінки з бездомним собакою зібрали понад 2 200 вподобань і численні позитивні коментарі. Любителі собак висловили жінці свою вдячність за її добрий вчинок, коли вона взяла на себе відповідальність за щастя покинутої тварини.

Ось декілька коментарів, які залишили під дописом:

  • "Дякую, що врятували цього дорогоцінного маленького пухнастика. Сподіваюся, у вас буде багато чудових спільних спогадів".
  • "Обожнюю щасливі кінцівки".
  • "Благослови Боже, серце Гізмо. Це просто дивовижно".

Який вигляд має найвищий у світі пес

Трирічний пес Кевін офіційно визнаний найвищим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса. Його ріст складає 96 сантиметрів. Власниця здорованя розповідає, що песик дуже швидко ріс й всі члени родини були впевнені, що він стане рекордсменом.

Але, попри свої розміри, у нього також є страхи. Насправді це лагідний гігант – боїться більшості речей, зокрема вакууму. Не підходить до нього, буде стрибати й вириватися, щоб втекти.

Відсилаючись до улюбленої різдвяної комедії "Сам удома", майбутній велетень був названий на честь головного героя фільму, восьмирічного Кевіна, який успішно захищає свій будинок від грабіжників.