Собаку на прізвисько Міллі залишили вдома саму. Але господарі встановили на кухні спеціальну приховану камеру, через яку можна розмовляти зі своїм улюбленцем.

Читайте також З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Песик заліз на стіл

Голдендудли – великі собаки, тому залізти на стіл для Міллі не склало жодної проблеми. Власниця собаки подивилася в камеру й побачила, що її улюблениця стоїть на столі.

Жінка почала кричати на собаку, але Мілі ігнорувала її команди. Зрештою, через деякий час собака злізла, але без особливого бажання. І одразу спробувала залізти на тумбу.

Хазяйка знову почала сваритися на улюбленицю. Тоді Міллі ображено пішла геть. Але, як з'ясувалося, вона покинула кухню ненадовго.

Собака залізла на стіл та ігнорувала команди власниці: курйозне відео

Але на цьому історія не завершилася. Коли власниця собаки подивилася в камеру через деякий час, Міллі спокійнісінько лежала на столі.

Жінка почала сваритися й кричати на Міллі. Однак собака вдавала, що спить і не чує наказів злізти.

Тоді власниця змінила тактику й почала кликати Міллі ласкавим голосом. Собака підняла голову, подивилася у камеру, й спокійнісінько вляглася відпочивати далі.

Собака заснула на столі: дивіться продовження історії

Обидва відео стали вірусними в тіктоці. Перше переглянули майже 7 мільйонів користувачів, а друге – понад 600 тисяч.

Вам сподобається Як перетворити котика на лева: простий і доступний спосіб

Що відомо про голдендудлів


Це гібридні собаки, що виникли внаслідок схрещування лабрадора та пуделя. Ці собаки мають великий розмір, їх шерсть нагадує шерсть пуделя, а хвіст зазвичай великий та пухнастий, як у золотистого ретривера. Голдендул не визнаний окремою породою, але є надзвичайно популярним гібридом. Голдендудли розумні, легко піддаються дресируванню та дуже добрі. Вони часто працюють терапевтами та ідеально підходять для родин з дітьми.