Леви, яких минулого року евакуювали з Києва, обживаються в Іспанії

У Центрі порятунку диких тварин подякували кожному, хто питав, слідкував, донатив, робив репости та хвилювався про левів. Вони мали тяжку долю, але тепер ці історії мають щасливе завершення.

Читайте також Не бачилися 9 місяців: поліцейський з Маріуполя зустрівся зі своїм собакою, який був в окупації

Період карантину та відпочинку був особливо необхідний Брецелю, який все ще був травмований після останнього пережитого обстрілу російськими дронами Києва. Наразі з ним все добре, – кажуть зоозахисники.

Леви Брецель, Льова, Сем та левиця Ліна добре перенесли подорож та після карантину нарешті опинились у новому дому в Іспанії,
– повідомили у Центрі.

Новою домівкою для левів став реабілітаційний центр AAP Primadomus, де тварини потроху вже досліджують свої володіння, відпочивають, насолоджуються їжею, прекрасними умовами та велично спостерігають за усім довкола, як і належить левам.

Левиця Ліна / Фото AAP Primadomus​

Лев Льова / Фото AAP Primadomus

Лев Сем / Фото AAP Primadomus

4 осиротілих під час війни левенят евакуювали з України до США

Від кровожерливих рук російського окупанта страждають і тварини. Чимало з них теж втрачають домівку та рідних. Сумний інцидент трапився із чотирма левенятами, які осиротіли під час російсько-української війни. Їх було евакуйовано до притулку для тварин у штаті Міннесота, що у Сполучених Штатах, який пообіцяв надати малюкам постійний дім.

Левенята з іменами Тарас, Стефанія, Леся і Прада віком від 4 до 5 місяців провели останні три тижні в Познанському зоопарку в Польщі. Що сталося з матерями тварин, рятувальники не знають. Зараз вони вже у США, у заповіднику "The Wildcat Sanctuary" в Сендстоуні.