Свійські тварини, що мешкають в нацпарку, мають власні "робочі завдання". Вони спілкуються з туристами в теплий сезон та розважають чергових, які там працюють.

Читайте також Ексклюзивні подарунки для котиків: якою новинкою можна потішити улюбленця

Що відомо про "Тузлівські лимани"


Це національний парк, що розташований на півдні Одеської області. Його заснували у 2010 році. Фауна парку найкраще представлена птахами. Через територію "Тузлівських лиманів" проходить один із найбільших пташиних міграційних шляхів.

У парку мешкають такі домашні тваринки: осличка Дама з донькою Радою, мул Валет, камерунська коза Фрумушика з донькою Нікою, а також цуценя лабрадора Багіра.


Камерунські кози / Фото Івана Русєва

В туристичний сезон тварини дуже подобаються мандрівникам, а дітлахи, "спілкуючись" з ними, отримують велику насолоду,
– розповідає керівник відділу досліджень парку Іван Русєв.


Лабрадорка Багіра та мул Валет / Фото Івана Русєва

Мул Валет допомагає також на службі в парку. А ще всі тварини меліорують степові ділянки – після того, як вони пасуться та залишають екскременти, збільшується різноманіття рослин.


Мул та віслюченя / Фото Івана Русєва

В об'єктив не потрапив кіт Скіф – коли робили фото, цей красень десь полював на мишей.


Осличка Дама та її донька Рада / Фото Івана Русєва

Цікаво Слон та наглядач у заповіднику стали найкращими друзями: щемливі фото з Африки

Текст повідомлення:

У нас в Національному природному парку "Тузлівські лимани" є багато різних диких тварин, особливо птахів. Але, диких великих наземних ссавців, окрім дельфінів, в нацпарку немає. А ті свійські, що живуть на Кордоні "Тузлівська Амазонія", радують і кожного дня "спілкуються" з черговими національного природного парку на Кордоні "Тузлівська Амазонія". А мул Валет допомагає в службі парку. В туристичний сезон тварини дуже подобаються туристам, а дітлахи, "спілкуючись" з ними, отримують велику насолоду. Вони також є дуже потужними меліорантами степових ділянок і після їх випасання збагачується різноманіття рослин.
На фото: Осличка Дама з донькою Радою, мул Валет знайомиться з віслюченям Радою, камерунська коза Фрумушика з донькою Ніка, мул Валет знайомиться з цуценям лабрадорки – Багірою.
Ще є і красень кіт Скіф, але він десь мишкував в хащах, коли я робив фотосессію.
Дякую тим, хто подарував Парку тварин: Надія Ткаченко, Александр Палариев, Светлана Непомняща, Олег Пономаренко, Максимчук Іван (власник Яші – тата Ради).