Турботливі власники піклуються про своїх домашніх улюбленців, а ті у відповідь дарують своє тепло та муркотіння. Такий звʼязок між людиною та котом є надзвичайно міцним та справжнім.

До теми Pro Plan® FortiFlora®: як підтримати імунітет улюбленця під час свят

Ідеї подарунків для котів

Мишка

Розробляючи дизайн іграшок для котиків, виробники часто зупиняються на образі мишки. У зоомагазинах завжди великий вибір таких розваг зі штучного хутра, які пищать, мають брязкальця, коліщатка, наповнювачі чи пір'я.

Під час купування іграшки важливо перевірити її якість:

  • Має бути виготовлена з натуральних матеріалів.
  • Потрібно обирати міцну тканину, що добре прошита.
  • Для реалістичності можуть бути наклеєні ґудзики або бісер. Краще уникати таких іграшок, адже дрібні деталі котик може відірвати та проковтнути, що негативно вплине на його здоровʼя.

Ігровий комплекс

Кішки самостійні та незалежні, тому їм потрібне власне затишне місце. Ним може стати ігровий будиночок, який ще й буде розважальним центром.

Це вертикальна стійка з майданчиками, гамаками, будиночками та іграшками, які розташовані на різних рівнях. Важливо звертати увагу на якість конструкції, щільність мотузок, який оббивний матеріал та наповнювач використовував виробник. Також він повинен бути стійким та не мати цвяхів.

Смачна їжа

Усі домашні улюбленці однозначно будуть раді смачному подарунку. Ним може стати новинка – суп від FELIX®, який має 2 смаки – курку та яловичину.

Суп від FELIX® – це перша страва, яка допоможе урізноманітнити повсякденний раціон котика. Він настільки ароматний та смачний на вигляд, ніби щойно люблячі господарі самостійно приготували його для домашнього улюбленця.

Усе готується із якісних інгредієнтів, а також не містить барвників, ароматизаторів та консервантів, що робить суп надзвичайно корисним та домашнім.

Цей прийом їжі є додатковим до основного та має високий вміст вологи. Часто домашні улюбленці не випивають потрібну кількість рідини, тому суп від FELIX® допоможе забезпечити частину рекомендованої добової норми води.

Господарям важливо не забувати дбати про котиків та постійно тішити їх смачною їжею. Суп від FELIX® внесе різноманіття у повсякденний раціон улюбленця та стане корисним доповненням. Як результат, здоровий, грайливий та щасливий котик.