Але пухнастий не дав беркуту жодного шансу, майстерно від нього вислизнувши. Його ефектна витівка потрапила на відео, яке рознесли соцмережами.

Дізнайтеся Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Заєць просто перестрибнув через птаха

37-річний Денні Картер тренував свого птаха на відкритих полях у Лінкольнширі. Хижий птах летів над землею, коли помітив дикого зайця. На кадрах видно, як беркут кидається і летить вниз. Проте у цей самий момент заєць просто стрибає вгору і на приблизно метр пролітає вище за птаха.

Як заєць перескочив через беркута: відео з телеграму Life shot

Згодом заєць просто тікає, а птах сконфужено летить до власника. Денні розповів, що неабияк здивувався такому трюку і вирішив поділитися цим моментом в інтернеті.

Я такий радий, що мій орел не дістав його. Заєць показав неабияку майстерність,
– сказав господар птаха.

Кумедний випадок із зайцем на тенісному корті

Зайчики часто стають героями новин, потрапляючи у курйозні ситуації. Так нещодавно заєць перервав матч українського тенісиста Ілля Марченка.

На другому сеті тваринка вибігла на корт і провела на ньому декілька секунд. Схоже, вухастий вирішив оцінити стан трави. Зайчика намагався піймати суддя змагань – однак намарне, він ракетою втік собі, звідки прийшов. От лише питання, як він опинився на людному корті, – лишається відкритим.