Два десятки котів залишилися у двокімнатній квартирі сам на сам. Їхню хазяйку із коронавірусом забрали до лікарні.

Подивіться, як Врятували кота з 18-метрового колодязя на Харківщині: миле відео

Як коти затопили сусідів

Очевидно, що ненавмисно. Вони захотіли пити і тому відкрили собі кран. Сусіди розповідають: таке вже стається не вперше. І на жаль, не вперше котики затоплюють квартири поверхом нижче.

Власниця квартири і хазяйка котів – 70-річна пенсіонерка. Вона захворіла на коронавірус, і її довелося шпиталізувати. Жінка три тижні пробула у лікарні, і у цей час піклувалася про котиків волонтерка.

Вона приходила і підгодовувала котів, втім, не знала, наскільки вони самостійні. Вочевидь, котики захотіли свіжої води і тому відкрили кран. А закрити чи то забули, чи ще не навчилися.

Був відчинений кран гарячої води, повна ванна і через край лилося. Я впевнена, що коти могли відкрити, оскільки він в такому положенні, що його легко відкрити,
– каже волонтерка Поліна Рассказова.

Водою затопило сусідів знизу, загальні коридори і шахту ліфта. Самі ж коти трохи змокли, але сильно не постраждали.

Радимо прочитати 7 причин завести кота: доведено науковцями

Мешканці обурюються і хочуть компенсації за пошкоджене майно. Хазяйка дуже переймається тим, що сталося, однак чи компенсуватиме збитки – не повідомила.

Крім компенсації, сусіди хочуть, аби частині котів знайшли новий прихисток. Бо 2-кімнатної квартири для двох десятків тварин замало, а контролювати усіх жінка не може.