З бюджету міста у 2021 році на будівельно-монтажні роботи передбачили 27,5 мільйона гривень. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Цікаво Особливості харчування собак малих порід: який корм обрати для улюбленця

Крім того, зазначив, що три поверхи ветеринарної клініки та перший поверх карантинного блоку – планують завершити вже до кінця 2021 року.

Муніципальний центр надзвичайно потрібен у Києві. Столиця – центр України, і ми маємо бути взірцем гуманного поводження із тваринами. У сучасній клініці отримати комплексну допомогу зможуть як безпритульні, так і власницькі тварини,
– повідомив Олексій Кулеба.

"Важливо, щоб будівництво не зупинялось. Місто зробить все можливе, аби фінансування на наступний рік, а це орієнтовно 35 мільйонів гривень, було виділено з бюджету столиці вчасно", – додав Олексій Кулеба.

Дивіться фото: як триває будівництво

Що відомо про проєкт

У муніципальному Центрі захисту тварин передбачено будівництво 4-х поверхової веткліники із найновітнішим устаткуванням і лабораторіями. Там одночасно зможуть отримати допомогу 55 котів та 108 собак.

Важливо За жорстокість – відповідайте: в Україні запрацював закон про захист тварин

При лікарні буде діяти карантинний блок на 3 поверхи для тимчасового утримання домашніх тварин. Площа приміщень дозволяє одночасно розмістити до 100 котів і собак.

Планується також створення центру адопції для безпритульних тварин та окремих притулків для котів і собак. А значна територія центру дозволить облаштувати просторі вольєри для понад півтисячі безпритульних собак.