Тварини, що не схожі інших, викликають в людей діаметрально протилежні емоції. Деякі пухнастики з неординарною зовнішністю роками чекають на своїх власників у притулку, а інші стають зірками мережі.

До теми Кішка з сумною мордою, яку ніхто не хотів усиновити: милі фото й щаслива історія

Сабер – сіамський кіт. Користувачі тіктоку охрестили тварину сумішшю Дракули, моржа та мамонта. Усе через його величезні зуби, що виступають над верхньою щелепою.


Незважаючи на "лякаючу" зовнішність, Сабер – дуже милий та добрий кіт / Скриншот тіктоку wytchylynx

Такі зуби тварина отримала внаслідок генетичної мутації. Окрім зубів, Сабер може похвалитися дуже гучним та сильним голосом.

Хазяйка кота побачила його в притулку для тварин. Дівчина сфотографувала хвостатого й опублікувала фото в соціальних мережах в надії знайти господарів малюку. Однак протягом тижня ніхто не зацікавився незвичним котиком. Тоді вона прийняла рішення забрати його собі.


Хазяйка Сабера забрала його з притулку / Скриншот тіктоку wytchylynx

Власниця квартири, яку винаймала рятівниця Сабера, була проти котів. Однак із нею вдалося домовитися і кіт знайшов свій дім. Він виявився дуже слухняним і поступливим.

Читайте Італійський фотограф покинув усе й відкрив притулок в Україні: зворушлива історія


Зараз кіт проходить лікування від лімфоми / Скриншот тіктоку wytchylynx

Котику-вампіру вже 13 років. Нещодавно у Сабера діагностували лімфому й зараз він проходить складне лікування. Хвороба то відступає, то з'являється знову, але хазяйка Сабера вірить, що котик одужає.

Дізнайтеся, як виглядає кіт із зовнішністю вампіра: