Як з'ясувалось, весь цей час він жив зовсім поруч. Їхню неймовірну історію. розповідаємо далі!

Читайте також У США собака з'їв 4 000 доларів: господарям довелося зайнятися "відмиванням" грошей

Кіт зник і 7 років жив під носом господарів

Місис Барстоу шукала свого домашнього улюбленця майже вісім місяців, але з часом втратила надію. У британки було два коти – Дюк та його брат Неро, з яким, за словами жінки, пухнастик побився в ніч перед зникненням.

У нас тоді народилася дитина, тож відбулось багато змін, а коти, наскільки я знаю, не дуже люблять зміни,
– каже 35-річна Стефані.

Вона заявила, що пухнастик повернувся додому так само несподівано, як і зник. Місцевий ветеринар повідомив жінці, що Дюка знайшли на сусідній фабриці – всього за 270 метрів від її будинку.

Кіт Дюк

Кіт Дюк / Фото SWNS

За її словами, ветеринар впізнав Дюка завдяки характерним плямам на мордочці та білим лапам.

Повідомляється, що заблукалого котика свого часу прихистили працівники фабрики, і він прожив там в невеличкому сарайчику останній рік. Де пухнастик був до цього, ніхто не знає. Нещодавно працівники заводу вирішили, що тримати кота там небезпечно. Так він опинився у місцевого ветеринара.

Дюк повернувся додому після 7 років зникнення

Дюк повернувся додому після 7 років зникнення / Фото SWNS

Цікаво, що хазяйка вирішила передати Дюка в іншу сім'ю з тихим та відкритим простором, яка "ідеально" підходить для нього. Жінка пояснює своє рішення розширенням сім'ї та ризиком того, що домашній улюбленець знову втече на фабрику.

Вона також додала, що поділилася цією історією, щоб власники тварин, які потрапили у подібну ситуацію, не здавалися, бо ніколи не знаєш, що може статися.

Зауважимо, у США помічники шерифа в штаті Флорида успішно "затримали" бродячу африканську черепаху. Виявилося, що ця рептилія насправді втекла зі свого будинку ще 3 з половиною роки тому.