Співробітники правоохоронних органів зустріли рептилію, яка петляла вулицями міста. Швидко вдавшись до заходів, поліцейські транспортували істоту до притулку для тварин.

Читайте також Дає надію на збереження: вперше в історії в неволі народилися дитинчата риби-пили

Черепаха втекла з дому і блукала 3 з половиною роки

Некомерційна організація Florida's Wildest Animal Rescue, що займається порятунком екзотичних тварин в окрузі Путнам, нещодавно отримала "подарунок" від правоохоронних органів. Офіцери принесли в притулок величезну шпороносну черепаху, яку вони знайшли під час патрулювання вулиць міста Інтерлачен.

Виявилося, що рептилія, яка була на волі останні три з половиною роки, насправді втекла зі свого будинку. На диво, істота зуміла подолати відстань приблизно у 8 кілометрів за час перебування в дикій природі.

Це, безумовно, чиясь черепаха, оскільки вона любить людей і погладжування по голові,
— йдеться в повідомленні офісу шерифа.

Прагнучи знайти господарів зниклої черепахи, притулок для тварин звернувся до соціальних мереж і отримав відгук у громадськості. Посипалися численні поради щодо шпороносної черепахи, яка зникла у тому самому районі у квітні 2020 року. Так, рептилію вважали зниклою 3,5 року, і знайшли за 5 миль (приблизно 8 кілометрів) від місця первісної втечі.

Черепаху повернули господарям

Черепаху повернули господарям /Фото Florida's Wildest Animal Rescue

Знайдену черепаху повернули здивованим і вдячним господарям.

Як заявили у притулку, наразі вона перебуває в трохи важкому стані через те, що провела багато холодних зим без опалення, але там переконані, що з нею все буде гаразд.

Шпороносна черепаха: коротко

Цей вид черепах є найбільшою з африканських наземних черепах і третім за величиною у світі, після слонової та гігантської черепах.

Довжина їх панцира перевищує 70 сантиметрів, а інколи навіть і 100. Самці цього виду можуть досягати маси тіла до 100 кілограмів, а самки – до 60 кілограмів. Примітно, що на передніх лапах цих черепах є 5 кігтів. Свою назву вид отримав через видатні стегнові шпори з 2 – 3 шпорами на кожній задній нозі. Маючи рівномірний коричнево-жовтий відтінок, шпороносна черепаха демонструє монотонне забарвлення.

Цікаво, що рептилії цього виду рятуються від літньої спеки та холодних зимових ночей зариваючись у пухку землю, але в сплячку не впадають.