Зазвичай можна помітити, як котики миють самі себе, застосовуючи свій язик. Втім, котик, якого показали у мережі цього разу б'є всі рекорди з чистоти.

Дивіться також Дає фору левам: який вигляд має найсмертоносніший кіт світу – милі й водночас небезпечні кадри

Кішка розсмішила мережу своїми "умивашками"

Пухнаста з опублікованого відео вважає за краще вмиватися під струменем теплої водички. Навіщо просто облизувати себе точково, якщо можна повністю прийняти ванну?

Кішка сідає в раковину і починає намивати свої лапки. Пухнастик встигає не тільки вичистити весь бруд, а й попити води. Тепер головне, щоб котик не забув умити свою промоклу мордочку.

Як має кожен вмиватися вранці: дивіться відео

Користувачі мережі встигли залишити коментарі для котика:

  • "Така мила, а всі мої коти бояться води",
  • "Дивовижна кішка, ніколи не бачив такого, як вона",
  • "Бажаю, щоб мій кіт не боявся води",
  • "Під таким напором води навіть мені було б важко пити".

Кумедна реакція котика, який уперше побачив сніг

Один із пухнастиків нещодавно вперше зіткнувся з надзвичайним явищем – снігом. І, відверто, побачене за вікном вразило його до глибини душі.

Цей котик ніколи раніше не бачив сніг. І коли за його віконцем почалася справжня хуртовина, він не зміг стримати свого здивування та захоплення. Пустун почав кружляти на підвіконні й нявкати щосили, здивовано дивлячись на власника. Користувачів мережі потішила реакція пухнастого.

Котик вирішив повечеряти "рибним бульйоном"

Коти мають невгамовну цікавість, постійно заінтриговані навколишнім середовищем і прагнуть досліджувати кожен куточок свого будинку. Це охоплює предмети, які можуть належати іншим тваринкам, які проживають в одній сім'ї.

Наприклад, коли пухнастик починає відчувати голод, то може влаштувати собі якусь незвичайну трапезу. Нею може стати "бульйон" з акваріума, в якому мешкають рибки. Саме такий момент зняли на відео і опублікували у мережі, розсмішивши глядачів. На опублікованих кадрах головний герой відео п'є воду з акваріума з рибками в надії, що це наваристий рибний бульйон. Ну, а що? І рибки цілі, і котик ситий.