Існування шимпанзе може бути під загрозою, адже людина винищує їх, полює заради розваги чи ловить на продаж у нелегальні зоопарки. На осиротілих немовлят чекає смерть або браконьєри.

Цікаво З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

Ентоні Цере робить усе, аби врятувати цих малюків та перевезти їх у безпечне місце, а саме у Lwiro Primates – притулок для шимпанзе.

Чоловік ніколи не садить маля у клітку, аби перевезти з одного місця в інше. Він вважає, що для тварини переліт і так занадто великий стрес. Тому всю дорогу маленькі шимпанзе перебувають у нього на руках.


Ентоні перевозить шимпанзе / Фото інстаграм

Ентоні пояснив, що спочатку здобуває довіру тварини. Для цього він може до 3 діб проводити з нею у джунглях. Крім того, пригощає фруктами, годує з пляшечки молоком, грає та обіймає.

Вони, мов звичайні діти, їм потрібно тепло і щоб хтось був поруч,
– повідомив Ентоні Цере.

На борт маленькі шимпанзе хочуть усе глянути, потягнути та торкнутися, проте швидко втомлюються та засинають. Через це Ентоні навчився підіймати та садити свій легкомоторний літак так, що малюки не тільки не лякаються, але навіть не прокидаються.

Історія малюка Тонго

За маленького шимпанзе, якого назвали Тонго, Ентоні довелося протистояти браконьєрам. Чоловікові вдалося забрати у них малюка й вирушити у політ. Під час нього Тонго почувався в обіймах свого рятувальника затишно та спокійно.

Дивіться відео: як відбувався переліт з Тонго

Після прибуття на злітно-посадковій смузі на них уже чекав рятувальник центру Lwiro Primates, які допомогли Тонго адаптуватися.

Читайте також Намагається врятувати планету: як пес збирає пластик та інші види сміття