Як ведмедя рятували

Бурий ведмідь випадково потрапив головою у каністру і кілька днів ходив так. А сам інцидент стався на півночі Іспанії.

Дивіться також Фото буде точно незабутнє: турист хотів зробити селфі з бізоном і поплатився за це

Голодного самця, який спотикався об каміння, хитаючись з боку в бік, виявив місцевий житель Борха Мартінес під час ранкової прогулянки. Він одразу повідомив у фонд бурого ведмедя (FOP). Ведмедя знайшли поблизу Аньярес-дель-Сіль, на північний захід від Мадрида, Іспанія.

Тварина була дезорієнтована, ходила колами й не наближалася до лісу. Я думаю, що, не маючи можливості бачити, він би вдарився об дерева і злякався,
– каже Борха.

Президент FOP Гільєрмо Паломеро Гарсія сказав, що рятувальники поїхали туди та викликали ведмежий патруль керівного органу Кастилії й Леона. Ті підтвердили, що ведмідь застряг у бочці, до якої, ймовірно, підійшов, щоб поїсти.

Голодного самця знайшли, спотикаючись об каміння, коли він хитався з боку в бік

Голодного самця знайшли, спотикаючись об каміння, коли він хитався з боку в бік / Фото Jam Press/FOP

Ведмідь, який важив 98,5 кілограмів, міг опинитися в пастці всередині контейнера і, отже, на кілька днів був позбавлений їжі та води. Після виклику Борха ветеринари прибули на місце події та вистрілили у ведмедя із транквілізатора, приспавши його через 12 хвилин.

Потім вони зняли контейнер з його голови та наділи на нього нашийник із GPS-спостереженням, перш ніж розбудити новою ін'єкцією. Спеціальний трекер встановили, щоб надалі переміщення ведмедя можна було відстежувати.

На ведмедя наділи нашийник із GPS-стеженням, перш ніж розбудити його

На ведмедя наділи нашийник із GPS-стеженням, перш ніж розбудити його / Фото Jam Press/FOP​

Де ведмідь знайшов бочку, в якій була кукурудза, невідомо. У Кантабрійських горах Іспанії та навколо них є приблизно 370 бурих ведмедів.

Туристи врятували величезну акулу, яка "сіла на мілину

У США група відпочивальників на пляжі у Флориді виштовхала величезну акулу-мако назад у воду після того, як вона викинулася на берег. Вони тягнули її за хвіст.

Люди, які перебували на пляжі, зателефонували до служби порятунку, але їм відповіли, що вони нічого не можуть зробити з викинутим на берег гігантом. Акула важила приблизно 220 – 230 кілограмів.