У США відпочивальники врятували акулу

Люди, які перебували на пляжі, зателефонували до служби порятунку, але їм відповіли, що вони нічого не можуть зробити з викинутим на берег гігантом. Акула важила приблизно 220 – 230 кілограмів.

Дивіться також Здивувала кухарів: туристка замовила лобстера за 200 доларів, але не для того, щоб з'їсти

На короткому відеоролику четверо чоловіків на пляжі Пенсакола Біч намагаються затягнути величезного морського хижака назад у води Мексиканської затоки.

Після двохвилинної боротьби з акулою чоловікам вдалося перевернути її та направити назад в океан. Один із відпочивальників повідомив, що акула важила приблизно 500 – 600 фунтів (220 – 230 кілограмів).

Ми не рибалили! Вона просто з'явилася, коли ми плавали. Так вийшло, що тварину прибило до берега просто перед нами,
— йдеться в повідомленні.

Авторка написала, що зв'язалася з рятувальниками та службою порятунку диких тварин, але їй відповіли, що вони нічого не можуть зробити з викинутим на берег гігантом.

Як це було: дивіться відео

За даними Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), короткоплавникові акули-мако мешкають майже на всьому узбережжі Флориди. Вони не вважаються особливо агресивним видом щодо людини. У США не було зареєстровано жодного випадку вбивства людей цим видом.

До слова, мако відомі тим, що здатні плавати з великою швидкістю і вистрибувати з води.

У Флориді вбили 90-річного алігатора вагою 420 кілограмів

Величезний алігатор вагою майже 420 кілограмів був успішно спійманий у Флориді, який посів місце другого найважчого алігатора в історії штату. Вважається, що цій рептилії довжиною понад 4 метри близько 90 років.

Капітан берегової охорони США Кевін Бротц і його супутники помітили колосального алігатора (Alligator Mississippiensis) на озері поблизу Орландо. Група вирушила на човнову прогулянку, але виявилася в погоні за величезною рептилією.

Взявши участь у напруженій боротьбі, яка тривала приблизно 4 години, команда відважно воювала з істотою. У якийсь момент алігатор вистрибнув з води на висоту близько метра над поверхнею води, але врешті-решт тварину вбили та доставили на берег.