Подібний інцидент стався вранці 9 січня на набережній Ірпеня. Там чоловік стрибнув у крижану воду при температурі -13 градусів, аби надати допомогу собаці.

Читайте також Не зміг би без господаря: на фронті разом з поетом Максимом Кривцовим загинув і його котик

Чоловік стрибнув у крижану воду, щоб врятувати песика

Мовиться про відважний вчинок працівника КП "Управління благоустрою міста" Віктора Школьника. Побачивши, що собака потребує порятунку з води, він одразу стрибнув та витягнув її.

Чоловік, не вагаючись ні хвилини, врятував собаку з крижаної води,
– додали в організації.

Комунальники закликають бути обережними та уважними, особливо в умовах негоди та морозу. Господарям варто слідкувати за своїми домашніми улюбленцями та не випускати їх на вулицю без нагляду, тим паче в районах водойм.

Через атаку на Харків постраждав притулок для тварин

Росія щодня завдає ударів по нашій державі, внаслідок чого гинуть та страждають не тільки люди, а й тварини. Так, через атаки на Харківську область вранці 8 січня постраждав притулок, де живуть врятовані пухнасті.

Внаслідок ракетних ударів по Харкову в одному з приміщень організації "Порятунок тварин" вибило вікна. На щастя, тварини та співробітники не зазнали поранень.

Кіт Жовтень не пережив ракетну атаку РФ по Києву

Кіт, на ім'я Жовтень, не вижив під час масштабної ракетної атаки Росії 2 січня на території Київської області. Волонтери врятували тваринку восени 2022 року,

Котика вже готували до від'їзду в Париж, де на нього чекали нові господарі. Але, на жаль, через сильний стрес від ракетних обстрілів його серце не витримало.