26-річна Кассандра Бержерон опинилася серед добровольців, які допомогли перевезти собак у маленькому літаку. Всього на борту було 27 песиків, а політ тривав близько 45 хвилин.

Цікаво Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Рятівний політ

Собак різного віку забрали з переповнених притулків в Алабамі. Якби не добровольці та мужній капітан Майкл Янг, цих песиків могли б приспати. А тепер вони отримали шанс на життя та новий дім.

Літак, повний собак
Всюди у літаку були собаки / Скриншот з відео

Як усе відбувалося

Спершу собакам дали трохи меду, щоб їх не нудило в польоті. Потім тваринкам дали побігати й погратися, щоб під час перельоту вони були спокійнішими.

Першими у літак сіли 4 добровольців. Вони не брали з собою ніяких речей – щоб у салон помістилося якомога більше собак.

Потім на борт пустили врятованих тварин. Завданням волонтерів було забезпечити порядок: треба було, щоб собаки не заважали Янгу керувати літаком.

Цуценята намочили волонтерів

Літак, повний собак
Песики добре перенесли політ / Скриншот з відео

Собаки поводили себе на диво спокійно. Тільки деякі цуценята не втрималися і трохи намочили волонтерів. Втім, це зовсім не зіпсувало враження від польоту.

Я була у чистому блаженстві. Я не хотіла приземлятися. Я не могла перестати посміхатися протягом усього часу, – розповідає авторка відео.

Літак, повний песиків: дивіться чудове відео

Дізнайтеся Чому домашнім собакам краще не пити воду з калюж

Що було далі

  • Коли літак приземлився, песиків зустріли ще 15 добровольців. Тварин відвезли у різні притулки та організації з порятунку.
  • Зараз песиків активно всиновлюють – більша частина з них вже знайшла свій дім.
  • Відео, записане Кассандрою для тіктоку, стало супервірусним. Його переглянули вже понад 12 мільйонів людей.