І ні, мовиться не про людей. Наприклад, чому б не поєднати приємне з корисним, як-от прибирання житла з котячими іграми? Мабуть, саме так і подумали господарі кошеняти, яке стало популярним у мережі через свої забавки із роботом-пилососом.

Дивіться також Замість сигналізації та сторожового собаки: папуга налякав грабіжників страхітливими криками

Господарі знайшли няньку для кошеняти – робот-пилосос

Ймовірно, власникам маленького кошеняти не було як погратися зі своїм пухнастиком, тому на допомогу їх прийшов домашній робот-пилосос. Господарі прикріпили до "прибиральника" іграшку на паличці, яка зацікавила чотирилапого й зайняла увесь його час. Він з усіх сил намагався спіймати її, підстрибуючи вгору знову і знову.

Тож, тепер порохотяг, повзаючи по будинку, може не тільки прибирати, але і няньчити непосиду.

До слова, у такий спосіб пухнастики витрачають ще й чимало енергії, намагаючись дістатися до невловної іграшки, тому після таких ігор точно не мучитимуть ще й вас.

Робот-пилосос став нянькою для кошеняти: дивіться відео

Єнот влаштував "спецоперацію" з викрадення печива

Власники домашніх єнотів спростовують твердження про те, що не варто заводити єнота, оскільки ті не дуже підходять на роль домашніх улюбленців. З таким вихованцем точно ніколи не нудьгуватимеш.

Нерідко можна спостерігати, як домашні улюбленці намагаються непомітно вкрасти їжу, яку їм не дають. Зробити це вдалося і єноту на прізвисько Оклі, який провів успішну спецоперацію з викрадення печива.