Він став другим за величиною алігатором, з усіх, що коли-небудь були спіймані тут. Припускають, що він прожив на Землі майже століття.

Читайте також Без єдиної плямочки: першого у світі бездоганного жирафа помітили в Африці

У Флориді вбили гігантського алігатора

Капітан берегової охорони США Кевін Бротц і його супутники помітили колосального алігатора (Alligator Mississippiensis) на озері поблизу Орландо.

Захопливе видовище розгорнулося, коли група вирушила на човнову прогулянку, але виявилася в погоні за величезною рептилією. Взявши участь у напруженій боротьбі, яка тривала приблизно 4 години, команда відважно воювала з істотою. У якийсь момент алігатор вистрибнув з води на висоту близько метра над поверхнею води, але врешті-решт тварину вбили та доставили на берег.

Далі Бротц із друзями виміряли й зважили тварину: її вага становила близько 417 кілограмів, а довжина – близько 4 метри. Передбачається, що вік гігантської рептилії становить від 60 до 90 років. Це зробило його другим за величиною уловом, коли-небудь спійманим у Флориді – найважчим став алігатор, що важив 473 кілограми, його спіймали в 1989 році.

Алігатор мав довжину близько 4 метрів / Фото Kevin Brotz​

Бротце заявив, що вилов алігаторів такого масштабу вважався надзвичайно рідкісним явищем. Досвідчений капітан, який може похвалитися великою історією участі в численних полюваннях на алігаторів, визнав цей конкретний подвиг беззаперечно надзвичайним.

Недавні дослідження показують значну популяцію алігаторів у Флориді, що становить приблизно 1,3 мільйона. У межах програми вилову алігаторів було знищено цей зразок. Ініціатива, реалізована в 1998 році, відіграє вирішальну роль в управлінні місцевою популяцією алігаторів.

Як правило, мисливський сезон триває із серпня по листопад. Щорічно місцева влада видає приблизно 7 000 дозволів, водночас Комісія з охорони риби та дикої природи Флориди видає жетони, які дозволяють власникам вбити двох алігаторів. Наприклад, торік в рамках програми було вбито 7 804 алігатори.

Алігатор спробував залізти в будинок по стіні

Відомий синоптик Метт Девітт часто завалений тривожними зображеннями небезпечних рептилій, які надсилають йому глядачі. Цього разу він продемонстрував захопливе відео, яке зафіксувало сміливу спробу однієї з таких рептилій отримати доступ до житлового будинку, використовуючи нетрадиційний для нього метод.

Величезний алігатор, що живе у Флориді, зробив сміливу спробу вдертися в цей район по стіні. Було помічено алігатора, який зухвало намагався залізти у будинок по зовнішній стіні.