Як домашня свинка вступила у бій з ведмедем

Власниця свині Крістал Уоллс та її чоловік у цей час були у від'їзді зі своїми чотирма собаками. Зазвичай пси захищають домашніх тварин, але оскільки вони були відсутні того вечора Барбі-К'ю взяла на себе цей обов'язок. І дуже вчасно, адже ведмідь увірвався в загін абсолютно несподівано!

Дивіться також У Карпатах фотопастки "впіймали" рідкісного лісового кота

На опублікованих кадрах з камер відеоспостережень Барбі-К'ю намагається загнати тварин назад задля їхньої безпеки та кидається на них, щоб утримати на безпечній відстані від ведмедя. Потім вона повертається до дикого звіра і нападає на нього.

Про хижака сім'ї повідомила сусідка, яка помітила, що паркан був зламаний. Подружжя одразу помчалося додому, на щастя, вони виявили, що з усіма тваринами все гаразд. Але, коли переглянули записи з камер, то були шоковані побаченим. Вони не очікували, що їхня свинка була здатна на подібне.

Містер Уоллс сказав, що було просто неймовірно бачити Барбі-К'ю такою сміливою, справжня супергероїня. Чоловік також розповів, що зазвичай вона досить сором'язлива і боїться кіз.

Подивіться самі, як відважно свинка билася з ведмедем:

На сафарі помітили як 20 левів прийшли на водопій

У південноафриканському заповіднику Мала-Мала зняли видовищне відео, як 20 левів прийшли до річки на водопій. Один із туристів розповів, що на сафарі група шукала леопарда. Втім, його не побачили, а натомість пощастило поспостерігати за родиною слонів, які купалися у річці. Далі вони помітили декількох левів.

Чоловік додав, що це було ідеально, коли двадцять левів вишикувалися перед ними на березі річки, й пили воду.