На сафарі помітили як 20 левів прийшли на водопій

Чоловік розповів, що на сафарі група шукала леопарда. Втім, туристи його не побачили, а натомість пощастило поспостерігати за родиною слонів, які купалися у річці. Далі вони помітили декількох левів.

Дивіться також "Передаємо за проїзд": морський птах вирішив прокататися до "Вернадського" на човні полярників

З'явилися два вуха за слонами. Ми одразу зрозуміли, що це лев. Цей лев спустився і почав пити просто перед нами. Раптом вискочив ще один, і ще один…,
поділився він.

Надав додав, що це було настільки ідеально в кінці, коли двадцять левів вишикувалися перед ними. Вони пили воду з річки в черзі.

Надав зняв цей момент просто перед річкою / Фото LatestSightings.com​

Чоловік також поділився, що група припаркувалася просто перед річкою. З одного боку, це було розкішне місце для споглядання, а з іншого – найгірше, оскільки автомобіль застряг у піску.

За його словами, машина не зрушила, група туристів застрягла в багнюці, оточена 20 левами. Зрештою, менеджер табору зміг надіслати допомогу і витягнути мандрівників із липкої, і водночас кумедної, ситуації.

Як 20 левів прийшли до водопою: дивіться відео

Поліція врятувала собаку, якого знайшли на човні посеред моря

Поліцейським з Окленда (Нова Зеландія) довелося рятувати пса на прізвисько Хакслі. Він вирушив у незаплановану морську подорож, втім, ненароком.

Пес випадково поплив від свого господаря на човні. Охоронці порядку успішно провели рятувальну операцію.