Тепер будь-який перехожий зможе допомогти знайти господарів загубленого собаки. Для цього тільки потрібно встановити спеціальний додаток і приставити його до носа чотирилапого.

Детальніше Тиждень ідентифікації тварин: що робити, якщо ви знайшли на вулиці собаку або кішку

Додаток NOSEiD від IAMS допоможе загубленим собакам якомога скоріше потрапити додому. У ньому використовують технологію пошуку зображення для сканування відбитку носа тварини.

Відбиток носа кожного собаки – унікальний. Ця особливість допоможе повернути загублену тварину додому навіть тоді, якщо вона не має адресника або чипа.

Додаток сканує собачий ніс
Додаток сканує собачий ніс / Фото IAMS

Власники собак мають встановити додаток, створити профіль свого собаки та зісканувати його ніс. Відбиток носа собаки схожий до відбитків людських пальців – кожен із них є унікальним. Також до профілю додають фотографії та опис собаки.

Якщо собака, зареєстрований у додатку, пропаде, власник може про це повідомити. Тоді інші користувачі додатку отримають сповіщення й будуть уважними до собак на вулиці.

Будь-то, хто знайде загублену тварину, також може встановити додаток, відсканувати ніс собаки й зв'язатися з власником.

Наразі тестують бета-версію додатку і він доступний в американському місті Нешвілл та його околицях. Існують версії для Apple та Android.

Цікаво Чотирилапі охоронці: на Львівщині дресирують собак для прикордонників з усієї країни

Дізнайтеся, як буде працювати додаток