У напружений робочий день Даррела Снека, коли він розвозив посилки після Кіберпонеділка, Паула Одом з міста Тертлтаун розповіла йому про те, що її собака Піт зник. Її чоловік Перрі намагався знайти песика, але це не дало результату.

Це цікаво Як зробити так, щоб кіт дав спокій ялинці: розважте улюбленця з ласощами Felix® Party Mix®

Жінка хвилювалася, що її улюбленець міг побігти далеко та заблукати у національному лісі Черокі, який розташований неподалік від її будинку.

У тому лісі є койоти та ведмеді. Я боялася, що Піт не знатиме, що робити в критичній ситуації, і шанс, що ми знову побачимо його, буде мізерним,
– поділилася Паула Одом.

Даррел серйозно поставився до проблеми жінки, і просто сказав їй: "Ми його знайдемо". Чоловік наче точно знав, що з собакою все буде добре, і не прогадав. Він справді зустрів Піта в іншому районі.

Здобути довіру песика Даррелу допомогли ласощі, які чоловік возить у машині на випадок, якщо потрібно буде подружитися з якоюсь собакою. Він запропонував смаколик Пітові та назвав його ім'я, тож собака підійшов до нього і дозволив посадити себе у машину.

Джек-рассел-тер'єр Піт повернувся додому завдяки водієві UPS Даррелу Снеку / Скриншот WRCB

Тоді кур'єр поїхав назад до будинку Паули, аби доставити свою знахідку додому. "Коли я побачила Піта в нього на руках, я ледь не втратила свідомість. Я була сама не своя від радості", – поділилася власниця песика.

До теми Різдвяне диво: загублений песик повернувся до своєї родини через 2 роки

Даррел сказав, що просто опинився у потрібному місці в потрібний час, і не зробив нічого особливого. Він називає район, де мешкає Паула, "домом далеко від дому", тож любить людей, які там живуть, і завжди готовий допомогти їм – так само як і вони йому.

Собака проплив 10 кілометрів річкою у пошуках господаря: дивіться відео