Його господарка Єсенія Мадрігал була спустошеною. Жінка та її чоловік Річард Фігероа обдзвонили всіх, кого могли та шукали улюбленця всюди. Врешті-решт, пошуки вичерпали себе і через 1,5 роки після зникнення собаки сім'я переїхала до Омахи.

Це цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Зворушлива історія Макса

Проте Єсенія не втрачала надію. Знаючи, що у Макса є мікрочип, вона оновила свою адресу в Американській асоціації собачників. Це й допомогло улюбленцеві повернутися до родини.

Людська небайдужість повернула собаку до його родини / Фото CNN

Близько місяця тому Макса зустрів небайдужий Ісмаель Ботелло. Як не дивно, це трапилося за 5 хвилин ходьби від колишнього будинку Мадрігал. Самотній собака привернула увагу чоловіка, тож він покликав шнауцера до себе, і той підійшов.

Ісмаель звернувся до ветеринарної клініки, аби перевірити чи є у тварини мікрочип і просканувати його. Так він дізнався контактну інформацію власників Макса. Чоловік подзвонив Єсенії, аби повідомити їй щасливу новину.

Проте тоді з'явилася нова проблема – у подружжя не було грошей на те, щоб полетіти до Техасу та забрати собаку до Омахи. Ісмаель створив обліковий запис на сайті сервісу GoFundMe, де люди можуть організовувати збір коштів на різноманітні цілі. Але його зупинили, коли незнайомець з Небраски запропонував повністю оплатити дорогу Макса. Гроші, які до того часу вже встиг зібрати Ісмаель, підуть на ветеринарний огляд та необхідні процедури для Макса.

Дивіться також Врятували з пастки: пожежники дістали собаку зі ставка з крижаною водою

Макс повернувся додому після двох років / Фото CNN

Річард Фірегоа полетів до Техасу, аби забрати песика додому. Сім'я неймовірно радіє поверненню улюбленця і називає цю історію справжнім різдвяним дивом.

Собака проплив 10 кілометрів річкою Дністер у пошуках господаря: дивіться відео